Paslaugos

Kiekvieną trečiadienį naujais (2013 m.), patogias ir komfortabiliais (7 m. ilgio) 9-viečiais mikroautobusais VW „Crafter“ (7 vietos keleiviams) su atlenkiamomis bei stumdomomis sėdynėmis, oro kondicionavimo bei papildomo keleivių salono šildymo sistemomis audio-DVD sistema, dideliu bagažo skyriumi greitai, saugiai ir patogiai veža keleivius, siuntas, gyvūnus, nedidelius krovinius, perkrausto:

Veža į Angliją iš Lietuvos

Veža į Lietuvą iš Anglijos

Taip pat, vykdami per dalį Vakarų Europos pristatome keleivius bei siuntinius ir į šias šalis:Vokietiją, Olandiją, Belgiją. 
Esame legalus vežėjas, todėl dirbame labai atsakingai. Keleivius aptarnauja du patyrę vairuotojai. Visos mūsų transporto priemonės apdraustos CASCO ir privalomosios civilinės atsakomybės draudimais, o vairuotojai ir keleiviai apdrausti sveikatos draudimu visos kelionės metu.
Klientui pageidaujant išrašome PVM sąskaitas faktūras.

 • Keleivių vežimas Open or Close

  Vykstame naujais (2012 m. laidos) patogias ir komfortabiliais (7 m. ilgio) mikroautobusais VW „Crafter“ su atlenkiamomis bei stumdomomis sėdynėmis (daug vietos kojoms), oro kondicionavimo bei papildomo keleivių salono šildymo sistemomis audio-DVD sistema, dideliu bagažo skyriumi.

  Lankstus važiavimo grafikas garantuoja skubų pristatymą. Pastovūs klientai ir žmonių grupės naudojasi nuolaidų sistema. Vežame ir pristatome keleivius praktiškai į (ir iš) visus Anglijos miestus pagal nurodytą adresą (iki durų).

  Dažniausiai vykstame į šiuos miestus:

  Anglija: Maidstone, London, Luton, Milton Keynes, Northampton, Coventry, Birmingham, Kettering, Peterborough, Wisbech, Spalding, Ipswich, Kings Lynn, Boston, Manchester, Leeds ...

  Vokietija: Berlyn, Magdeburg, Braunshweig, Hannover, Minden, Bielefeld, Dortmund, Essen...

  Olandija: Eindhoven, Tilburg, Breda...

  Belgija: Antwerpen, Briuge, Ostende...

  Lietuvoje keleivius paimame sutartose vietose (ir pagal adresą). Visi keleiviai be papildomo mokesčio su savimi gali turėti 2 rankinio bagažo vienetus (lagaminai, rankinės iki 20 kg.)...

  Kiekvienas keleivis su savimi privalo turėti galiojantį asmens dokumentą (pasas, asmens tapatybės kortelė), o asmenys iki 18 metų, - notaro patvirtintą tėvų sutikimą. 


  Kelionės metu mikroautobuse griežtai draudžiama: vartoti alkoholinius gėrimus, rūkyti, nepagarbiai elgtis su kitais keleiviais. Keleiviui su savimi draudžiama vežtis: Narkotines bei psichotropines medžiagas, šaunamuosius ginklus, sprogmenis bei pirotechniką.

 • Leistini įvežti į Didžiąją Britaniją tabako gaminių ir alkoholinių gėrimų kiekiai Open or Close

  Oficialiai, Didžioji Britanija nenustačiusi kiek tabako ir alkoholio galima įvežti į šios valstybės teritoriją. Tačiau, įvežant daugiau nei nurodyta lentelėje, pareigūnams, gali tekti įrodyti, kad šios prekės bus naudojamos tik asmeniniams poreikiams.

  Goods brought to the UK from

  the European Union

  (keliaujantiems iš ES į JK)

  Quantity

  Leistinas kiekis

  Cigarettes (Cigaretės)

  300

  Cigars (Cigarai)

  200

  Cigarillos (Cigarilės)

  400

  Tobacco (Tabakas)

  1 kilogram

  Beer (Alus)

  110 litres

  Wine (Vynas)

  90 litres

  Spirits (stiprūs alk. gėrimai)

  10 litres

  Fortified wine (spiritiniai vynai)

  20 litres

 • Siuntų vežimas Open or Close

  Kainos

   

  Nuo – iki (kg)

  Kaina (£)

  0 iki 10

  15

  10 iki 20

  25

  20 iki 30

  30

  daugiau negu 30

  pagal susitarimą

  Taisyklės:

  1. Siuntiniai turi būti supakuoti taip, kad transportavimo metu nesugadintu kitų siuntinių ir patys nebūtų sugadinti. Ant kiekvieno siuntinio turi būti užrašytas: siuntėjo vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, taip pat gavėjo vardas, pavardė, adresas, tel. numeris. Esant netinkamam įpakavimui Vežėjas neatsako už saugų siuntos transportavimą, nekompensuoja Klientui patirtų nuostolių ir gali pareikšti Klientui pretenziją dėl Vežėjui ar tretiesiems asmenims padarytos žalos. Nesupakuoti arba blogai supakuoti siuntiniai gali būti priimti transportavimui tik pašalinus trūkumus.

  2. Nepriimame gabenimui siuntų kuriuose yra šie daiktai: akcizinės prekės (tabako gaminiai, alkoholis) antikvariniai daiktai, meno vertybės, pinigai, bet kokie pareikštiniai vertybiniai popieriai, taurieji metalai, brangakmeniai, ginklai bei jų dalys, šaudmenys, fejerverkai, psichotropiniai vaistai, narkotikai bei medžiagos ar produktai, kitus daiktus, kuriuos įvežti ir naudoti gavimo šalyje yra draudžiama bei kurie dėl savo cheminių ar fizikinių savybių gali apgadinti transporto priemonę, sukelti pavojų žmogaus sveikatai, aplinkai ar turtui ir yra įtraukti į Jungtinių Tautų Organizacijos ekspertų komiteto pavojingų medžiagų sąrašą.

  3. Įmonė neprisiima atsakomybės už per klaidą priimtus daiktus, kurie yra išvardinti antroje pastraipoje. Norint bet ką iš Lietuvos įvežti į Angliją ir iš kitų šalių įvežti į Lietuvą bei transportuoti per tranzitu kertamų valstybių teritorijas, būtina  pasidomėti kokiais kiekiais tai galima daryti, kam ir kokios muitinės procedūros yra privalomos, kokių tam reikia dokumentų, kokie muitai yra taikomi ir pan.

  4. Užsakydamas transportavimui, draudžiamų daiktu pervežimą, perduodamas arba bet kokiu būdu
  sąlygodamas jų perdavimą vežimui, užsakovas prisiima visišką, tame tarpe ir finansinę, atsakomybę už visus tokio veiksmo padarinius, supranta, kad draudžiami aukščiau išvardinti daiktai bus konfiskuoti ir sunaikinti. Taip pat įsipareigoja atlyginti vežėjui, dėl šios priežasties patirtus nuostolius. Vežėjas turi teisę bet kurioje kelionės stadijoje nustatyta tvarka sustabdyti vežimą ir patikrinti pakuotės turinį, surašant komisijos aktą, jeigu turi įtarimą, kad siuntoje yra uždrausti vežti daiktai ar daiktai, kurie gali kelti pavojų žmonių sveikatai ar kitoms siuntoms, arba yra draudžiami vežti kitų valstybių teritorija. Apie bet kokius nustatytus kontrabandos vežimo atvejus pranešame atitinkamoms kompetentingoms teisėsaugos institucijoms.

  Į siuntinius draudžiama dėti: ginklus, sprogmenis, narkotines medžiagas, alkoholį, cigaretes, pinigus, brangiuosius metalus ir kitus draudžiamus daiktus bei medžiagas.

   

   

  5. Jei Užsakovo siuntinyje yra lengvai dūžtančių, lūžtančių daiktų, o taip pat buitinė technika neoriginaliuose įpakavimuose ar pan., užsakovas privalo tokiems siuntiniams parinkti atitinkamus įpakavimus bei apie tai iš anksto perspėti vairuotoją. Priešingu atveju pretenzijos nepriimamos.

  6. Už gabenamus maisto produktus neatsakome.

  7. Pristačius siuntinį į nurodytą vietą, kurjeris turi teisę nelaukti ilgiau nei 10 min., kol siunta bus priimta.

  8. Neradus nurodyto Gavėjo, siuntiniai keliauja atgal į Lietuvą, iš kur Siuntėjas ar gavėjas siuntą galės atsiimti. Pakartotino vykimo į Siuntėjo ar Gavėjo miestą atvejai yra apmokestinami, kaip eilinis siuntos transportavimas. 

  Daugiau informacijos galima rasti:

  Lietuvos muitinės informaciją rasite Ūkio ministerijos internetinėje svetainėje:

  Ūkio ministerija: www.ukmin.lt 

  Lietuvos muitų tarifai: www.muitai.lt

 • UK muitinės ir akcizo departamento telefonai: Open or Close

  Centrinis biuras (Headquarters), Londonas: 0207 6201313,

  Patarimų klientams centras (Customs advise center): 0207 8654400,

  Bendras informacijos skyrius (General enquires): 0207 8653000,

  Tarifų klasifikacija – pagalbos linija: 01702366077.